Vítejte

Sportovní klub a camping Surfcentrum – poblíž obce Velká Jesenice Vám nabízí prostor pro stany, karavany, obytná auta apod. Je tu i dostatek místa pro příchozí surfaře a milovníky kitu.

Tábořiště rodinného typu nabízí sociální zázemí s pitnou vodou a čistota vody je zde neporovnatelně lepší než v kempu na „Malé“ Rozkoši. Překvapí vás také dostatek místa na odložení sportovních věcí a najdete zde i vymezený prostor na břehu pro kitesurfing a windsurfing.

Tady bude text .. Etiam egestas wisi a erat. In dapibus augue non sapien. Fusce consectetuer risus a nunc. Etiam egestas wisi a erat. Sed convallis magna eu sem. In laoreet, magna id viverra tincidunt, sem odio bibendum justo, vel imperdiet sapien wisi sed libero. Nullam eget nisl. Pellentesque ipsum. Nullam at arcu a est sollicitudin euismod. Cum sociis natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus. Integer imperdiet lectus quis justo. Integer rutrum, orci vestibulum ullamcorper ultricies, lacus quam ultricies odio, vitae placerat pede sem sit amet enim. Nulla non lectus sed nisl molestie malesuada. Proin in tellus sit amet nibh dignissim sagittis. Etiam dictum tincidunt diam. Pellentesque ipsum. Fusce consectetuer risus a nunc.

Surfcentrum