Škola windsurfingu

Windsurfing

Máte rádi pohodu letních dnů u vody, ke které patří slunce, voda, čistý vzduch a adrenalinové sporty windsurfing a kitesurfing
Pak zamiřte do Surfcentra s tábořištěm na Rozkoši , viz.mapa.
V naší škole pořádáme kurzy pro začátečníky i pokročilé. Systém výuky je rovnoměrně rozdělen do teoretické a praktické části, obě lze dle potřeby měnit.
Teoretická část zahrnuje základní seznámení s windsurfingem, s teorií větru a jízdy v něm. Praktická část obsahuje výcvik na WS trenažéru na břehu a výcvik na vodě.
Cena výuky je 900,- Kč pro jednu osobu za 1 den a zahrnuje 2 hodiny výuky, včetně zapůjčení windsurfingu a vesty, zhodnocení průběhu výuky s diskusí.

Surfování na RozkošiSurfování na RozkošiSurfování na RozkošiSurfování na RozkošiSurfování na RozkošiSurfování na RozkošiSurfování na RozkošiSurfování na RozkošiSurfování na RozkošiSurfování na RozkošiSurfování na RozkošiSurfování na RozkošiSurfování na RozkošiSurfování na Rozkoši

Zpět

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server